CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-9PF-20-TB-QA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Micro Crystal AG
In Stock: 7 958
Datasheet
Similar
Micro Crystal AG
In Stock: 21 724
Datasheet
ECS Inc.
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Crystal 9pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-9PF-20-TB-QA
DigiKey Part Number
2195-CM7VT1ALOWESR32.768KHZ9PF20TBQATR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-9PF-20-TB-QA Models
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Ratings
AEC-Q200
Frequency
32.768 kHz
Frequency Tolerance
±20ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Load Capacitance
9pF
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)