3QHM572D4.0-115.000 is out of stock and backorders are currently unavailable.
In Stock: 250
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 250
115 MHz SSXO CMOS (Low EMI) Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
3QHM572D4.0-115.000
DigiKey Part Number
5672-3QHM572D4.0-115.000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3QHM572D4.0-115.000
Description
XTAL OSC SSXO 115.0000MHZ CMOS
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
3QHM572D4.0-115.000 Models
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
-45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
-4.00%, Down Spread
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)