33P2098-0M0
DigiKey Part Number
240-2773-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
33P2098-0M0
Description
FERRITE PLATE 53.30MM X 53.30MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ferrite Plate 2.098" L x 2.098" W (53.30mm x 53.30mm)
Manufacturer
Laird-Signal Integrity Products
Filter Type
Ferrite Plate
Series
Size / Dimension
2.098" L x 2.098" W (53.30mm x 53.30mm)
Packaging
Box
Height - Seated (Max)
0.098" (2.50mm)