KDA-121OB-18079S-A
DigiKey Part Number
73-KDA-121OB-18079S-A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KDA-121OB-18079S-A
Description
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1"
Customer Reference
Detailed Description
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I2C, LVDS, USB 12.1" (307.34mm) 1280 x 800
Category
Diagonal Screen Size
12.1" (307.34mm)
Manufacturer
Kyocera International, Inc.
Viewing Area
268.12mm W x 170.20mm H