TAJA475K025RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 814
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 1206 (3216 Metric) 3.1Ohm