MD0402N4R7C500YHT-EM | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | MD0402N4R7C500YHT-EM |
Description | CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402 |
Manufacturer Standard Lead Time | 23 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 4.7 pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
Mfr | Temperature Coefficient |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Tolerance ±0.25pF | Base Product Number |