C430C392J5G5TA7200 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
3900 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
C430C392J5G5TA7200
DigiKey Part Number
399-C430C392J5G5TA7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C430C392J5G5TA7200
Description
CAP CER AXL
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C430C392J5G5TA7200 Models
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)