PUDP-34V-S
DigiKey Part Number
455-2481-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PUDP-34V-S
Description
CONN RCPT HSG 34POS 2.00MM
Detailed Description
34 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
Category
Row Spacing
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Pitch
0.079" (2.00mm)