1600BL15B0050001E | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 1600BL15B0050001E |
Description | BALUN 1.5GHZ-1.7GHZ 50/50 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Balun 1.5GHz ~ 1.7GHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 1600BL15B0050001E Models |
Category | Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm |
Manufacturer Johanson Technology Inc. | Phase Difference 180° ±10° |
Series | Insertion Loss (Max) 1.0dB |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Return Loss (Min) 9.5dB |
Part Status Active | Package / Case 0805 (2012 Metric) |
Frequency Range 1.5GHz ~ 1.7GHz | Mounting Type Surface Mount |