IT3-200P-32H(04)
DigiKey Part Number
IT3-200P-32H(04)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IT3-200P-32H(04)
Description
CONN INTERPOSER 200POS STACK
Detailed Description
200 Position Connector Interposer Stacking
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
IT3-200P-32H(04) Models
Category
Pitch
0.069" (1.75mm)
Number of Rows
40
Tray
Features
Locking
Mated Stacking Heights
15mm ~ 40mm