FX2C2-40P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10558-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C2-40P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
40 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder