FH36W-33S-0.3SHW(99) is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 4 934
Datasheet
33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle