FH12-22S-0.5SH(55) is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 1 416
Datasheet
22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle