DF19G-30S-1C(06)
DigiKey Part Number
26-DF19G-30S-1C(06)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DF19G-30S-1C(06)
Description
CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Rectangular Connectors - Housings Plug Beige 0.039" (1.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DF19G-30S-1C(06) Models
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)