M80-FE21068F2-0450L | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 952-M80-FE21068F2-0450L-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | M80-FE21068F2-0450L |
Description | CBL ASSY 2MM 10POS FMALE TO WIRE |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) |
Manufacturer Harwin Inc. | Length 1.48' (450.00mm) |