G125-MC11605M1-0300F1
G125-MC11605M1-0300F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11605M1-0300F1
DigiKey Part Number
952-4275-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC11605M1-0300F1
Description
CBL GECKO 1.25MM M-F 300MM 16POS
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.984' (300.00mm, 11.81")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")