G125-MC11205M1-0150F1 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 2 907
Datasheet
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 382
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 25
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91")
G125-MC11205M1-0150F1
G125-MC11205M1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11205M1-0150F1
DigiKey Part Number
952-4266-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC11205M1-0150F1
Description
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 12POS
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")