G125-FC11605L0-0150F
DigiKey Part Number
952-2764-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC11605L0-0150F
Description
1.25MM F/F 16POS 26AWG 150MM
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")