05-34-A-0304-A-4-06-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Molex
In Stock: 874
New Product
34 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 12.0" (304.8mm)
05-34-A-0304-A-4-06-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-05-34-A-0304-A-4-06-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-34-A-0304-A-4-06-4-T-HF
Description
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 34
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
34 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 12.0" (304.8mm) Halogen Free
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
12.0" (304.8mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)