Image for 7F.30.8.120.2055 is not available
7F.30.8.120.2055
DigiKey Part Number
2066-7F.30.8.120.2055-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
7F.30.8.120.2055
Description
OUTDOOR DRAW-IN FAN SIZE 2
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Rack 4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)
Manufacturer
Finder Relays, Inc.
Type
Fan
Series
Voltage - Input
120VAC
Packaging
Box
Size / Dimension
4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)