SG3225VAN 156.250000M-KEGA0
DigiKey Part Number
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0CT-ND - Cut Tape (CT)
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VAN 156.250000M-KEGA0
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±30ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
30mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA