FA-20H 25.0000MD30V-W0 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Shenzhen SCTF Electronics
25 MHz ±30ppm Crystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
FA-20H 25.0000MD30V-W0
DigiKey Part Number
114-FA-20H25.0000MD30V-W0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FA-20H 25.0000MD30V-W0
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Load Capacitance
12pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
25 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Frequency Stability
±30ppm
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)