Image for 9153935P0115 is not available
9153935P0115
DigiKey Part Number
4627-9153935P0115-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
9153935P0115
Description
CBL ASSY 2.1MM JACK-PLG FLAT 3'
Detailed Description
Cable Assembly 2.1mm ID, 5.5mm OD Jack to Plug, Right Angle Flat 3.00' (915.00mm)
Category
Style
Jack to Plug, Right Angle
Length
3.00' (915.00mm)
Connector Type
2.1mm ID, 5.5mm OD