9153932P0112
DigiKey Part Number
4627-9153932P0112-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
9153932P0112
Description
CBL ASSY 2.5MM JACK-PLG FLAT 3'
Detailed Description
Cable Assembly 2.5mm ID, 5.5mm OD Jack to Plug, Right Angle Flat 3.00' (915.00mm)
Category
Style
Jack to Plug, Right Angle
Length
3.00' (915.00mm)
Connector Type
2.5mm ID, 5.5mm OD