DLC-T9.2QSM#1
DLC-T9.2QSM#1
DigiKey Part Number
3190-DLC-T9.2QSM#1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLC-T9.2QSM#1
Description
9.2 INCH HIGH BRIGHTNESS IPS TF
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) MIPI 9.2" (233.68mm) 1920 x 462
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DLC-T9.2QSM#1 Models
Category
Diagonal Screen Size
9.2" (233.68mm)
Manufacturer
DLC Display Co.,Ltd
Viewing Area
226.25mm W x 54.44mm H