SLSH-10375
DigiKey Part Number
2267-SLSH-10375-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SLSH-10375
Description
LABEL, 3.75 IN H X 1 IN W
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Vinyl Clear, White
Category
Applications
Cable and Wire Management
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Clear, White
Series
Length
3.750" (95.25mm)
Packaging
Bulk
Width
1.000" (25.40mm)