M71-25-423 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Brady Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Die Cut Polyester White
M71-25-423
DigiKey Part Number
2267-M71-25-423-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M71-25-423
Description
LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Polyester White
Category
Color - Background
White
Manufacturer
Brady Corporation
Length
1.250" (31.75mm)
Series
Width
0.250" (6.40mm)