M21-500-595-OR
DigiKey Part Number
2267-M21-500-595-OR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M21-500-595-OR
Description
LABEL 0.5" W X 21' L ORANGE
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Vinyl Orange
Category
Applications
Industrial Applications
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Orange
Series
Length
21' (6.4m)
Packaging
Bulk
Width
0.500" (12.70mm)