M21-250-595-YL
M21-250-595-YL
M21-250-595-YL
DigiKey Part Number
2267-M21-250-595-YL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M21-250-595-YL
Description
LABEL 0.25" W X 21' L YELLOW
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Vinyl Yellow
Category
Applications
Industrial Applications
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Yellow
Series
Length
21' (6.4m)
Packaging
Bulk
Width
0.250" (6.35mm)