MAX30034CUA+T
DigiKey Part Number
MAX30034CUA+TTR-ND - Tape & Reel (TR)
MAX30034CUA+TCT-ND - Cut Tape (CT)
MAX30034CUA+TDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MAX30034CUA+T
Description
IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Manufacturer Standard Lead Time
28 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Overvoltage/Surge Protection IC 10.3V Internal Switch 8-uMAX/uSOP
EDA/CAD Models
MAX30034CUA+T Models
Category
Number of Circuits
4
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Applications
General Purpose
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Clamping
10.3V