GW Q9LR34.PM-M4N3-XX52-1-45-R18
DigiKey Part Number
475-GWQ9LR34.PM-M4N3-XX52-1-45-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GWQ9LR34.PM-M4N3-XX52-1-45-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GWQ9LR34.PM-M4N3-XX52-1-45-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
LED OSCONIQ COOL WHT 5700K 2020
Detailed Description
LED Lighting OSCONIQ® S 5050 White, Cool 5700K 22.1V 45mA 120° 2020 (5050 Metric)
Category
CRI (Color Rendering Index)
70
Mfr
Current - Max
265mA
Supplier Device Package
2020
CCT (K)
5700K
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Flux @ 25°C, Current - Test
260lm (210lm ~ 310lm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Current - Test
45mA
Thermal Resistance of Package
1.5°C/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
22.1V