L77SDB25SOL2C309
L77SDB25SOL2C309
L77SDB25SOL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SOL2C309
DigiKey Part Number
L77SDB25SOL2C309-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77SDB25SOL2C309
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detailed Description
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77SDB25SOL2C309 Models
Category
Termination
Solder
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Contact Material
Phosphor Bronze
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C