L717TSAG15POL2RM5C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSAG15POL2RM5C309
DigiKey Part Number
L717TSAG15POL2RM5C309-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717TSAG15POL2RM5C309
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detailed Description
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717TSAG15POL2RM5C309 Models
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps)
5A
Features
Board Lock, Grounding Indents
Number of Positions
Voltage Rating
600V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C