L177SDA15SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDA15SVF
DigiKey Part Number
L177SDA15SVF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L177SDA15SVF
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Detailed Description
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L177SDA15SVF Models
Category
Termination
Solder Cup
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
2 (DA, A)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C