S2A33025-125.000-P-X-M | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | S2A33025-125.000-P-X-M |
Description | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | S2A33025-125.000-P-X-M Models |
Category | Output LVPECL |
Mfr | Voltage - Supply 3.3V |
Series | Frequency Stability ±25ppm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Current - Supply (Max) 70mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) |