AC-4800-AA59569R30T1000
DigiKey Part Number
3479-AC-4800-AA59569R30T1000-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AC-4800-AA59569R30T1000
Description
GROUND BRAID TUBULAR METER
Manufacturer Standard Lead Time
1 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Tubular Ground Braid 1.000" (25.40mm) - Inner Dia X Enter Number of Meters in Order Quantity 36 AWG
Category
Size, Supplied
1.000" (25.40mm) - Inner Dia
Manufacturer
AC Tasarim
Number of Carriers
48
Series
Wire Gauge - Ends
36 AWG