AK3AAIGDDF1-125.0000T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | AK3AAIGDDF1-125.0000T |
Description | XTAL OSC XO 125MHZ LVDS SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 14 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375V ~ 3.63V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Frequency Stability ±25ppm |
Mfr | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Series | Current - Supply (Max) 35mA |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ratings AEC-Q200 |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Type | Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5) |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) |
Output LVDS | Current - Supply (Disable) (Max) 10µA |
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V |