ABM13W-32.0000MHZ-5-NH7U-T5 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ABM13W-32.0000MHZ-5-NH7U-T5 |
Description | CRYSTAL 32.0000MHZ 5PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 32 MHz ±7ppm Crystal 5pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | ABM13W-32.0000MHZ-5-NH7U-T5 Models |
Category | Load Capacitance 5pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -30°C ~ 85°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 32 MHz | Supplier Device Package 4-SMD (1.2x1) |
Frequency Stability ±10ppm | Size / Dimension 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
Frequency Tolerance ±7ppm | Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm) |