ABM12W-25.0000MHZ-6-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 3 049
Datasheet
25 MHz ±10ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead